A A A

1. Rozpoznanie sytuacji

Z naszego dotychczasowego doświadcznia wynika, że każdy klient ma inną sytuację. Dlatego abyśmy mogli Ci pomóc jak nabardziej skutecznie potrzebujemy dowiedzieć się co się stało, że masz taką sytuację.

 

Naszym działaniem podchodzimy kompleksowo do klienta. Jest to o tyle istotne, że klientowi naszym działaniem chcemy pomóc w taki sposób, aby trwale mógł mieć korzyści z naszej pomocy.

 

Np. osoba, która ma kłopoty ze spłatą już obecnych kredytów, pożyczek, pomagamy w  kolejności:

  • obniżyć koszty stałe klienta jak np. opłaty za konto, rachunki telefonicze, ubezpieczenia itp. w zależności od tego co klient posiada,
  • negocjować z bankami, wierzycielami dogodne warunki spłaty obecnie posiadanych kredytów, innych zobowiazań, na które klient musi już dziś mieć pieniądze. W tym przypadku klient otrzymuje wstępne rozpoznanie jego problemu, jego sytuacji. Jeśli pomoc prawna jest zasadna lub niezbędna, klient otrzymuje bezpłatną informację o możliwośći negocjacji zadłużenia z wierzycielami. Sama usługa pomocy prawnej jest już usługą płatną.
  • zwiększyć dochody gospodarstwa domowego, poprzez umożliwienie zarabiania pieniędzy poprzez pracę dodatkową. Bezpośrednio na swój adres email otrzymasz kilka propozycji - ofert pracy dodaktowej. Oczywiście jak w każdej pracy, zachodzi potrzeba znalezienia czasu na nią, być może zajść potrzeba naczenia się czegoś nowego, czegoś, czegoś jeszcze akurat nie wiesz. Ponad to wszystko są potrzebne chęci do działania jak również konkretne działanie aby uzyskać dodatkowy dochód. Rzecz jasna oferty pracy dodatkowej są dla osób zainteresowanych taką propozycją.
  • konsolidacja kredytów zwłaszcza z możliwościa dobrania gotówki jest ostania rzeczą, którą polecamy! Jest to o tyle istotne, że jak każdy kredyt czy to w banku X czy Y, zawsze kredyt kosztuje i to zazwyczaj więcej niż klientowi się wydaje. Poza tym wiąże się to z poprawieniem sytuacji finansowej klienta, gdyż kredyty są dla osób, które maja zdolność kredytową.

 

Naszym PRIORYTETEM jest pomóc klientowi pozbyć się WSZYSTKICH, kredytów, zobowiązań, a nie proponować mu kolejne zadłużenie!

  • docelowo naszym marzeniem jest by klient posiadał oszczędności, które pozwolą mu spokojne i bezpieczne życie zarówno obecne jak również na emeryturze.