A A A

2. Konkretne działania

W zwiazku ze zmianami na rynku finansowym odnośnie firm i instytucji, którzy udzielają kredytów szczególnie dotyczy to firm, które pomogają w uzyskaniu kredytów oddłużeniowych, przygotowaliśmy ofertę, której zadaniem jest jak najszybsze wyjście z długów. Korzystając przy tym z firm instytucji, które w sposób LEGALNY działają i pomagają.

 

Analizując rynek finansowy i jego aktualne oferty, przygotowaliśmy:

 

"Projekt Szybkie Wyjście Z Długów"

 

Nadrzędnym celem projektu jest pozbycie się jak najszybciej wszystkich kredytów i innych zobowiązań, które obecnie posiadasz oraz umożliwienie Ci pomocy, dzięki której skutki będą widoczne przez bardzo długi okres czasu. Naszym marzeniem jest, aby nasz każdy klient ponadto posiadał oszczędności, dzięki którym będzie żył spokojnie i bezpiecznie nie obawiając się co przyniesie jutro.

 

Projekt Szybkie Wyjście Z Długów składa się z kilku części:

Część 1. Dla osób, które lubią pomagać innym, mimo iż też są trudnej sytuacji zachęcam do skorzystania z inicjaltytywy ustawodawczej Komornicy. Jest to opcja dobrowolna i zależy konkretnie od Twojej dobrej woli. Bliższe szczegóły znajdują się również pod tym linkiem.

 

Część 2. Aby pomóc naszym klientom, potrzebujemy poznać ich sytuację, co się stało i dlaczego są w tak trudnej sytuacji, dlatego też wszystkie osoby zainteresowane skorzystaniem z naszego projektu o wypełnienie któtkiej ankiety, która znajduje się pod tym linkiem.

 

Po wypełnieniu krótkiej ankiety na adres email podany w ankiecie otrzymasz również tzw. analizę własną dzisiejszych kosztów. Szczegółowe informacje otrzymasz na swój adres email. Celem tej analizy jest maksymalne ograniczenie zbędnych wydatków jak chociażby na opłaty za prowadzenie konta bankowego, za rozmowy telefoniczne, ubezpieczenia i wiele innych. Zdecydowana większość osób nawet nie zdaje sobie sprawy ile rocznie przepłaca tego typu usługi, gdyż na bieżąco nie analizują ofert, które są dostępne na rynku.

 

Część 3. Znając wstępnie sytuację klienta, możemy pomóc w wynegocjowaniu z bankiem, wierzycielem, dogodną ratę kredytową dla klienta. Taka opcja jest o tyle istnotna, że może się okazać jedną z lepszych, z których może klient skorzystać. Ranga Kancelarii Prawnej, znajomość wszystkich przepisów w umowie kredytowej jak również ich świadome rozumienie, co one oznaczają, pomaga w wynegocjowaniu dobrej propozycji spłaty zobowiązania. Wycena takiej usługi jest bezpłatna dla uczestników Projektu Szybkie Wyjście Z Długów! Decyzję o skorzystaniu z oferty podejmuje ostatecznie klient.

 

Część 4. Najwłaściwszą pomocą dla osób, które mają problemy ze spłatą swoich zobowiązań jest przede wszystkim zwiększenie zarobków. Korzystając z naszego doświaczenia oraz firm partnerskich mamy możliwość zaoferować prakcznie każdej osobie możliwość dodatkowego zarabiania pieniędzy. Oczywiście wiąże się to przede wszystkim z wykonaniem jakiegoś zadania, pracy, poświęcenia chociażby odrobinę swojego czasu. Ponadto może zajść potrzeba nauczenia się czegoś nowego, czego jeszcze dziś nie wiesz lub nie umiesz. Jak do każdej pracy potrzeba chęci ale również konkretnego działania. Stosowne informacje na ten temat udzielane są osobom zainteresowanym na adres email. Liczba przesłanych propozycji będzie co najmniej 3.

 

Część 5. Z konsolidacjj kredytów będą mogły skorzystać osoby, które przede wszystkim posiadają w miarę wysokie zarobki, mają niewielkie opóźnienia w spłacie zobowiązań, najczęściej posiadający nieruchomość, którą będzie można np. bankowi dać pod zastaw udzielanego kredytu konsolidacyjnego. Dobieranie jakiejkolwiek gotówki jest ostania rzeczą, którą polecamy! Jest to o tyle istotne, że jak każdy kredyt czy to w banku X czy Y, zawsze kredyt kosztuje i to zazwyczaj więcej niż klientowi się wydaje. Poza tym zaciąganie nowych zobowiązań nie ma nic wspólnego z poprawieniem sytuacji finansowej klienta, wręcz przeciwnie, tylko sytuację pogarsza!

 

Część 6.  Zgromadzenie oszczędności wystarczających na spokojne i bezpieczne życie to cel ostateczny, do którego będziemy wspólnie dążyć! Stosowne informacje każdy uczestnik projektu otrzyma na swój adres email.